banner

צור קשר / 050-6345866

img

dots

digiTouch

dots
dots
  • שירות אישי – שמנו לעצמנו מטרה לספק יחס אישי, אמיתי וישיר, במטרה לתת ללקוחות שלנו שירות וזמינות למשימה קטנה כגדולה, מהירים כמו פרילנסר! כח של צוות! שירות ויחס אישי מול הבעלים ישירות (אייל).
  • אחריות ומחויבות אישית – כל לקוח אצלנו הוא חשוב, לכל לקוח סיפור, לכל חברה יכולת להצליח, התקציב שלכם האחריות שלנו. 
  • תשתית – בסיס עצום של אתרי תמיכה בעלי תוכן וערך מוסף המשרתים אותנו לחיזוק האתרים המקודמים אצלנו.
  • יחס אישי – כאשר אתה בוחר לעבוד איתנו מרגע ההצטרפות ולכל אורך הדרך ילוו אותך אנשים קבועים.
  • מדדים – יצירת דוחות נתונים שישקפו עבורכם את כל הפעילות והאופטימיזציה עד לקבלת תוצאות.
  • צוות מקצועי – לכל אחד מצוות החברה יש רמת מקצועיות מהגבוהה ביותר בתחומו, בלי פשרות על ניסיון בשום משבצת, יודעים לתת פתרון לרחב לכל פעילות דיגיטלית חדשנית ככל שתהיה.
  • דאטה אנליסט – עולם השיווק עמוס בנתונים, נשקף עבורכם את המצב הנתון בצורה הפשוטה ביותר, פירוט מסודר של ההוצאה השיווקית ברמת מקור, דוחות מנהלים באנליטיקס, שיקוף נתונים ברמת Roi (החזר השקעה)
  • טכנולוגיה וחדשנות – צוות עיצוב ופיתוח מתקדם, פלטפורמה נוחה המאפשרת לנו לעצב ולבנות עמודי נחיתה במהירות, לשפר המרות באתרי לקוחות, פופים, תוספי צ'אט חכמים, בוטים לפייסבוק במטרה להגדיל מכירות ללא עלויות נוספות.
dots

קטגוריות מוצר

dots
dots
View more

אוזניות לטלוויזיה

....

מגבר שמיעה אישי סטריאופוני לאנשים הסובלים מירידה בשמיעה. המגבר ניתן לשימוש בהצגות, הרצאות, ישיבות ושיחה בחברה.

dots

למה להשקיע בקידום אתרים אורגני?

dots
dots

רוב פעילות השיווק של 90% מהעסקים, מתחלקת ל-2 מטרות עיקריות

  1. השגת לקוחות חדשים, שבמונחי השיווק המקובלים קוראים לזה "המרות".
  2. הגדלת מחזור המכירות מלקוחות קיימים.

על מנת להשיג לקוחות חדשים, אתה צריך לבצע פעילות שיווקית מבוססת ביצועים ויעדים, כאשר האפשרות החזקה ביותר בעולם הפרסום היא להגיע ללקוח בשלב החיפוש בגוגל, זהו הערוץ היחידי שבו אנו יודעים בוודאות שהלקוח מתעניין במוצר/שירות שאתה מציע בדיוק בזמן הזה!

אנחנו לא באים למכור לך חלום, אבל מאות אם לא אלפי עסקים מצליחים ומשגשגים בזכות התנועה האורגנית, אין סיבה שאתה לא צריך להנות ממנה.

תהליך קידום אתרים אורגני כולל בתוכו רצף של פעולות שצריך לעשות על מנת לשפר את מיקום עמודי האתר במנוע החיפוש, עם ביטוי החיפוש הרלוונטיים ביותר לשירותים/מוצרים של העסק. תפשילו שרוולים, הפעולות האלו יסייעו לאתר שלכם לעלות בדירוג האורגני בגוגל, קדימה לעבודה!

אופטימיזציה לאתר - op-page

אופטימיזציה לאתר - op-page

מאחורי המושגים שאתם בטח שומעים כל הזמן תגיות מסוג title, h1 ,מפות אתר ועוד רשימת מכולת עומדת מטרה אחת לבצע שיפור בנראות האתר וביכולת של גוגל להבין מה האתר מציע וכמה הוא רלוונטי- אם אתה מחפש אסטרטגיה טובה ל-on page נשמח לעזור.

חווית משתמש

חווית משתמש

חשבו תמיד איך להעניק לגולשים שלכם חווית תקינה בעת גלישה באתר, ניווט פשוט, מהירות טעינה, התאמת האתר לדפדפנים שונים, התאמה למובייל, פשוט שימו את הגולש באתר שלכם במרכז העניין

בניית פרופיל קישורים

בניית פרופיל קישורים

נכון לכתיבת השורות, הפרמטר של קישורים חיצוניים הינו מהחשובים שבתהליך קידום בגוגל, תכלס ההמלצה של אתר חזק היא הדרך הטובה ב

תוכן לקידום אתר

תוכן לקידום אתר

אי אפשר לקדם אתר בלי שימוש בתוכן, אם זה בלינקים חיצוניים או לקישורים פנימיים יצרנו מעגל של 30 כותבי תוכן בכל סוגי התחומים הנדרשים, עריכת דין, רפואה, כלכלה, טכנולוגיה, בשביל להתמודד בקידום תחת זירה תחרותית בדקו אותנו